metka nowa

MemoBe idea

Marka dla wielbicieli połączenia wysokiej jakości, funkcjonalności i estetycznego wyglądu. Produkty MemoBe idea podzielono na dwie kolekcje, WOOD oraz EDGE, z których każda zaspokaja inne potrzeby estetyczne. MemoBe idea to również troska o środowisko - materiały użyte zarówno do produktów, jak i do ich opakowań, pochodzą z odpowiedzialnych społecznie źródeł i można poddawać je recyklingowi.
POZNAJ MEMOBE IDEA
MemoBe_Idea_Wood

Kolekcja WOOD

Szlachetne w swej surowości i prostocie, tablice kolekcji WOOD doskonale sprawdzają się jako elementy ocieplające i urozmaicające wnętrza. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, pochodzących z zaufanych źródeł. W ramach tej kolekcji zaprojektowano tablice moderacyjne, myśląc o funkcjonalności dla osób z niepełnosprawnością.

Więcej

Mniej

Najwyższa jakość materiałów pochodzących z zaufanych źródeł. Ramy tablic wykonano z naturalnej olchy pokrytej warstwą bezbarwnego, ekologicznego wosku olejnego.
tablica
biurko
W ramach kolekcji WOOD zaprojektowano tablice moderacyjne, myśląc o funkcjonalności dla osób z niepełnosprawnością, dzieci i dorosłych.
Tablice z tej kolekcji świetnie wpasują się w gusta wielbicieli prostoty 
i naturalnych materiałów.
tablica
tablica
Kolekcja WOOD to połączenie funkcjonalności oraz surowego, nowoczesnego designu.
MemoBe_Idea_Edge

Kolekcja EDGE

Minimalistyczne tablice tej kolekcji, poza dużym obszarem roboczym, charakteryzuje również lekkość. Dostępne w czterech wariantach materiałów oraz trzech rozmiarach, umożliwiają stworzenie własnej naściennej kompozycji i uzyskania niepowtarzalnego klimatu wnętrza. Tablice zostały zaprojektowane we współpracy z czołowymi polskimi projektantami i posiadają Certyfikat Zgodności, który potwierdza ich bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania.

Więcej

Mniej

MemoBe_Idea_Edge
Duży obszar roboczy oraz lekkość to cechy, które z pewnością wpiszą się w gusta fanów minimalizmu i funkcjonalności produktów. 
tablica
tablica
Dzięki kilku wariantom rozmiarów i wykończenia możliwe jest stworzenie własnej kompozycji naściennej z tablic kolekcji EDGE, wpasowującej się w pełni w klimat pomieszczenia, w którym tablice są umieszczane.
Tablice zostały zaprojektowane we współpracy z czołowymi polskimi projektantami i posiadają Certyfikat Zgodności, który potwierdza ich bezpieczeństwo podczas montażu i użytkowania. Ramy tablic tej kolekcji zastrzeżono jako wzór przemysłowy w urzędzie patentowym EUIPO.
rama
wnętrze
Tablice z kolekcji EDGE są produkowane z materiałów pochodzących ze społecznie odpowiedzialnych źródeł oraz pakowane w ekologiczne, papierowe opakowania.
Amex Stationery to rzetelny i profesjonalny importer, dystrybutor oraz producent artykułów biurowych i szkolnych, który na rynku Papier-Szkoła-Biuro działa już od niemal 40 lat. W ofercie marek z portfolio Amex Stationery – takich, jak MemoBe, MemoBe idea, Maul i Dahle – znajdują się produkty, które mogą stanowić doskonałe dopełnienie wyposażenia wnętrz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dla wyposażenia wnętrz.
AMEX STATIONERY
ul. Sikorki 2, 31-589 Kraków
biuro@amexgroup.pl
Tel. +48 12 684 67 40

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
tel.: +48 12 684 67 40, +48 12 684 67 50
fax: +48 12 684 32 78

pon – pt : 8:00-16:00
KIEROWNIK SPRZEDAŻY RYNKU NOWOCZESNEGO
Jakub Musiał
tel. 602 173 417
jmusial@amexgroup.pl
Contact Form
Copyright © 2023 Amex Stationery Sp. z o.o..