metka nowa

Pozostałe marki

W ofercie marek z portfolio Amex Stationery znajdują się produkty, które łączą w sobie funkcjonalność z atrakcyjnym designem, co sprawia, że doskonale nadają się dla branży wyposażenia wnętrz.

Poza markami własnymi Amex Stationery - MemoBe oraz MemoBe idea - nasza firma jest również wyłącznym dystrybutorem światowych marek na rynku polskim – takich, jak Maul oraz Dahle.
POZNAJ MEMOBE IDEA
Maul

MAUL

By praca sprawiała przyjemność.

Maul to istniejąca od 1912 roku firma rodzinna, obecnie zarządzana przez czwarte pokolenie. Firma ta tworzy inteligentne rozwiązania dla nowych środowisk pracy, a ich produkty wspierają wydajność, kreatywność i mobilność.

Więcej

Mniej

Maul
Marka ta zawsze skupiała się na wysokiej innowacyjności i dzięki temu posiada status jednego z liderów rynku w Europie.

W jej ofercie znajdziemy szeroki wybór lamp nabiurkowych w różnych stylach, które zaspokajają rozmaite gusta.
Produkty Maul
Maul wyposażenie wnętrz
Od sierpnia 2021 roku Maul posiada certyfikat normy ISO 14001:2015, co świadczy o ich zaangażowaniu w ochronę środowiska i zrównoważony rozwój.

Produktami tej marki, na które również warto zwrócić uwagę, są wieszaki na ubrania. Ich elegancki design może stanowić doskonałe uzupełnienie wnętrza.
To marka, która dba o swoich klientów i dostarcza im produkty, które nie tylko są funkcjonalne, ale również estetyczne.

Jednymi z nich są zegary naścienne w klasycznym wydaniu, pasujące do różnego rodzaju wnętrz.
marka Maul
Dahle

DAHLE

Gdy liczy się jakość.

Dahle jest niemieckim producentem najwyższej jakości urządzeń biurowych i akcesoriów do cięcia różnego typu materiałów.

Więcej

Mniej

Dahle
Tworząc inteligentne rozwiązania dla współczesnego biura, Dahle oferuje swoim klientom najwyższą wydajność i bezpieczeństwo bez kompromisów.

Wśród produktów tej marki, które uzupełnią wnętrza swoją funkcjonalnością oraz estetycznym wyglądem, znajdują się niszczarki. Dostępne w różnych wariantach designu i właściwości technicznych.
Produkty Dahle
Produkty Dahle
Dla Dahle człowiek jest zawsze w centrum uwagi – i zawsze jest źródłem tworzenia i optymalizacji najwyższej jakości produktów.

Właśnie z uwagi na wygodę użytkownika, z dbałością o każdy szczegół produktu, marka Dahle oferuje szeroki wybór profesjonalnych gilotyn i trymerów.

Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza ekspercka i innowacyjna kreatywność – to recepta tej marki na najwyższej jakości produkt.

Warto zwrócić uwagę na laminatory Dahle, które charakteryzuje elegancki design.
Produkty Dahle
Amex Stationery to rzetelny i profesjonalny importer, dystrybutor oraz producent artykułów biurowych i szkolnych, który na rynku Papier-Szkoła-Biuro działa już od niemal 40 lat. W ofercie marek z portfolio Amex Stationery – takich, jak MemoBe, MemoBe idea, Maul i Dahle – znajdują się produkty, które mogą stanowić doskonałe dopełnienie wyposażenia wnętrz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dla wyposażenia wnętrz.
AMEX STATIONERY
ul. Sikorki 2, 31-589 Kraków
biuro@amexgroup.pl
Tel. +48 12 684 67 40

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
tel.: +48 12 684 67 40, +48 12 684 67 50
fax: +48 12 684 32 78

pon – pt : 8:00-16:00
KIEROWNIK SPRZEDAŻY RYNKU NOWOCZESNEGO
Jakub Musiał
tel. 602 173 417
jmusial@amexgroup.pl
Contact Form
Copyright © 2023 Amex Stationery Sp. z o.o..